Hypnosis Lite

Mac OS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 674 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Nevosoft LLC
Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz, bir psikiyatri kliniğinde doktorun kaybolmasının ardından başlayan gizemli olayları aydınlatmaya çalışacağınız, aksiyon ve macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz, bir psikiyatri kliniğinde doktorun kaybolmasının ardından başlayan gizemli olayları aydınlatmaya çalışacağınız, aksiyon ve macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz ve tam sürüm olarak oyun severlere sunulan oyunda bulunan karakterimiz doktor Maya Anderson bir psikiyatri kliniğinde gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Polis soruşturma için yardımınızı talep etmektedir. Deneyimli bir hipnozcu olarak psikiyatri kliniğindekileri sakinleştirmek ve onların korkularını, takıntılarını nötralize edebilmek için ruhlar alemine yolculuğa çıkartıyorsunuz.

Ressam, müzisyen, bilim adamı ve iş adamı gibi pek çok parlak karakter bulunan oyunda sürprizler ve mini bulmacalar sizleri bekliyor.

Hypnosis Lite oyunu içerisinde; Bilinç altında genişleyen mekanlar, Etkileyici grafikler ve özel efektler, Karizmatik kişilikler, Basit ama derin oyun yapısı gibi pek çok özellik bulunuyor.

Macera, korku, gerilim ve bulmaca öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başaran Hypnosis Lite oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Hypnosis Lite indir